Miért jó a gyermekkönyvtárba járni?

Olvasó lányÓvodásként azért, mert anyuval és apuval sok szép színes könyvön keresztül juthatsz a mesék birodalmába.

Alsósként azért, mert a betűk világában való jártasságot öreg betűs könyveken keresztül gyakorolhatod, s választ kaphatsz olyan kérdésekre is, melyekre csak a lexikonok, enciklopédiák adhatnak feleletet.

Felsősként azért, mert 20 ezer kötetes könyvtárunkban biztosan megtalálod az éppen aktuális kötelező olvasmányodat, és a könyvtár titkos sarkaiban barátaiddal együtt kiengedheted a fáradt gőzt.

Szörfözőként azért, mert  Internet kuckónkban 6 számítógép áll startra készen.

Játékosként azért, mert többféle társasjáték és kártya közül választhatsz.

Tanácstalanként azért, mert szívesen ajánlunk Neked olvasnivalót, segítséget nyújtunk házi feladatod megoldásához.

Ráérőként azért, mert itt mindig találsz barátokat, akikkel jobban telik az idő, itt olyan könyveket is olvashatsz, melyekkel tudásod, ismereted akár fél óra alatt is mélyítheted. 18 féle friss és színes újságból választhatsz.

Gyere, vár a Gyermekkönyvtár!